Geellaki kasutusjuhend: nipid ideaalse maniküüri saavutamiseks

Geellaki kasutusjuhend selleks, et Su küüned oleksid sama vastupidavad ja ilusad, kui salongist tulles.

Geellakk on küünelakk, mis kõvastub LED lambi all ning püsib ilusa ja läikivana 2-3 nädalat. Geellakkimiseks varu 30-45 minutit. Panime kirja geellaki kasutusjuhendi, et Su geellakkimine sujuks suurepäraselt.

Geellaki kasutusjuhend:

geellaki kasutusjuhend geellakkimine LED-lamp

Geellakkimiseks vajad:

Kõigepealt alusta kergest maniküürist, kus viili küüned ja lükka küünenahad tagasi. Küüneplaadi puhastamiseks kasuta spetsiaalset vedelikku või muud alkoholi sisaldusega vahendit, mis eemaldab mustuse ja rasu.

Seejärel kata küüs esimese lakikihiga, milleks on aluslakk (base coat), lülita LED lamp sisse ja lase küüntel lambi all kuivada nii kaua, kui valgustus kustub (1min). Käitu samamoodi värvilise lakiga 2x. Iga lakikihi järel lase küüned kuivatada lambil. Kõige viimaseks kihiks on pealislakk (top coat), mis samuti vajab lambi all kuivatamist (1min).

Kasuta lakki pigem vähe kui palju. Lõpetuseks käi küüned üle sama alkoholi sisaldava vahendiga, millega algul puhastasid küüneplaadi (cleanser). Geellaki pind on läikega ja äärmiselt vastupidav. Peale geellaki kasutusjuhendis oleva viimase punkti täitmist on laki pind kuivanud, võid seda koheselt katsuda ilma lakki vähimalgi määral kahjustamata. Geellakki võib kasutada ka varbaküüntel.

NB! Ole ettevaatlik lakiga, mis satub nahale ja puhasta see KOHE (võib tekitada allergiat), enne lambi all kuivatamist.

Geellaki eemaldamine

Geellaki eemaldamiseks vajad sa atsetooniga küünelakieemaldajat. Tee vatt küünelakieemaldajaga kokku ning mässi niiske vatt ümber küüne. Küünelakieemaldaja kuivamise vältimiseks võid hõbepaberi ümber sõrme keerata. Lase mõjuda 10-15 minuti ja eemalda värv puutikuga.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga