Geellaki eemaldamine: 5 nippi algajale

geellaki eemaldamine

Geellaki eemaldamine on ka kodus võimalik. Vahet pole, kas oled laki lasknud teha ilusalongis või oled geellaki ise kodus peale kandnud. Soak-off geellakke saab edukalt ka kodus eemaldada nii, et Sa ei kahjusta oma küüsi. See nõuab küll veidi eeltööd ja teadmisi ning õigeid vahendeid, kuid tulemus on vaeva väärt.

Geellaki eemaldamine niiviisi, et küüned ei saaks kahjustada nõuab veidi aega ja kannatust, kuid jätab küüned heasse seisukorda. Seega, kui järgmine kord jääb ilusalongi külastus vahele või oled ise kodustegija, siis pea meeles alljärgnevaid juhiseid.

Sul võib tekkida kiusatus hakata geellakki ise küüntelt nokkima, kuid see ei ole hea mõte. Kui “koorid” küüntelt geellaki maha, siis tuleb sellega kaasa ka küünte pealiskiht – nii muutuvad küüned tundlikemaks ja murdumised on kerge tulema.

Geellaki eemaldamiseks on vaja:

Geellaki eemaldamine kodus

1. Võta aega – Geellaki eemaldamiseks kulub sul u 20 minutit. Sellest 10 minutit ei tee sa midagi, sest selle aja jooksul geellakieemaldaja alles mõjub. Seega on see hea aeg vaadata mõnd lemmikseriaali või podcasti, raadiot kuulata. Geellaki eemaldamine nõuab hästi ventileeritud ruumi, et Sa kõike keemiat endale sisse ei hingaks, vajadusel tee toas aken lahti.

2. Viili küüsi – Kasuta 180 küüneviili selleks, et küüneplaati kergelt töödelda. Piisab ka läike eemaldamisest. Jälgi, et Sa ei tee enda küünele liiga ja kasuta aeglaseid liigutusi.. See tegevus aitab geellaki eemaldajal paremini mõjuda, kuna kiht, millest ta peab läbi tungima on õhem.

geellaki eemaldamine geellaki eemaldamise klõpsud

3. Kaitse küünenahkasid ja kasuta kreemi – Kata küüsi ümbritsev nahk ja sõrmeotsad küünenahaõli või paksu kreemiga. See kaitseb küünenahkasid geellaki eemaldaja eest ning küünenahad ei kuiva nii kergesti.

4. Laki eemaldamisprotsess – Kasta vatt või vatitupsud geellaki eemaldaja sisse ja mässi ümber küüne. Selleks, et vatt ei imaks kõike vedelikku sisse ega ei kuivaks kohe ära, kasuta piisavalt vahendit ja fooliumi või klõpse. Foolium või klõpsud mässi ümber näppu nii, et need katavad vati. Tee seda kõigil 10-nel sõrmel ja lase mõjuda 10 minutit. Geellakk välimus peaks olema pärast seda “kooruv”.

geellaki eemaldamine

Kui lakk on “kooruv”, siis eemalda foolium või klõpsud ning vatt. Enamus lakki on küünel lahti ja tuleb lihtsasti ära. Mõnel juhul aita kaasa apelsinipuust tikuga. Kui lakk ei ole lahti, siis kata küüs uuesti vatiga ja proovi paari minuti jooksul uuesti.

5. Järelhooldus Pärast geellaki eemaldamist vajavad küüned hoolitsust ja niisutamist, sest nad võivad olla veidi kuivad. Üks hea nipp on leotada küüsi nt kookosõlis 5 minutit ja seejärel kasutada küünenahaõli ja hiljem toitvat kätekreemi.

Ma loodan, et sellest juhendist on Sulle kasu ja lakieemaldamine ei tundugi enam keeruline, vaid täiesti tehtav. Selline eemaldamisviis kahjustab Su küüsi kõige vähem ja säilitab nende ilu ka pärast lakki eemaldamist. Kõik vahendi laki eemaldamiseks leiad meie e-poest. Kui sul tekkis küsimusi, siis võta ühendust info@geellakid.ee

Sulle võib huvi pakkuda postitus ka geellaki kasutusjuhendi kohta, mille leiad SIIT

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga