Geellakkimine ilma alus- ja pealislakita: 3in1 ehk One Step geellaki pealekandmine

3in1 geellakk

Panen kirja mõned kiired ja lihtsad One Step geellaki pealekandmise nipid parima tulemuse saavutamiseks.

Kõik ühes geellakk ehk 3in1 geellaki komplekt on uus revolutsiooniline lakk, mis ei nõua alus- ega pealislakki ja püsib küüntel kaunina kuni 14 päeva! Nii saad kena kauakestva maniküüri veel väiksema ajakuluga.

Alljärgnevalt selgitan lahti, kuidas 3in1 ehk ONE STEP geellakki peale kanda parima tulemuse saavutamiseks.

  • Valmista küüs ette, viili ja poleeri hoolikalt, kaasa arvatud küünenurgad. Poleerimine aitab eemaldada küüne pinnalt kõik õlid ning küüs on enne pealekandmist kena ja sile.
  • Puhasta ja pühi küüs alkoholiga niisutatud lapiga või mõne muu sobiva vahendiga, et küünelt eemaldada veel viimane rasu ning lase enne 3in1 geellaki pealekandmist kuivada.
  • Enne pealekandmist rulli pudelit õrnalt peopesade vahel. Ära raputa pudelit tugevalt, kuna see võib tekitada õhumulle ja nii on 3in1 geellaki pealekandmine ebaühtlasem.
  • Kanna õhuke kiht valitud värvi ja jälgi, et lakki jaguks ka küüneotstele, väldi küünenahale või sõrmedele sattumist, kuna see võib põhjustada geellaki koorumist ja nii võib maniküür kergemini äärtest lahti tulla.
  • Kuivata 30 kuni 60 sekundit sõltuvalt lambi (UV- või LED-lamp) võimsusest. Oota kuni lamp lülitub automaatselt välja.
  • Kui soovid peale kanda rohkem kihte, järgi samme 3 kuni 5. Tavaliselt piisab 2x lakkimisest. Mõne väga hea katvusega värvi puhul või kiirustamisel 1x. Läbipaistvama laki puhul võib 3in1 geellakki peale kanda ka 3 korda.
  • Veendu, et Sa ei jäta pudelit lahti ja hoia seda otsese päikesevalguse eest. Päikesekiired kuivatavad lakki, sest see on samuti UV-valgus.

Kas kasutada aluslakki ehk base coat’i?

On tekkinud vaidlus selle üle, kas kasutada kolm ühes geellakiga ka aluslakki. Sest nagu nimigi ütleb, on see kõik ühes geellakk ja on mõeldud pealekandmiseks 1-2 kihiga ning sellest peaks piisama.

Siiski on mõned kliendid avastanud, et aluslaki kasutades saavutavad nad veidi parema tulemuse. Nimelt muudab aluslakk viimistlemise ja laki pealekandmise sujuvamaks, samuti muudab 3in1 geellaki eemaldamise lihtsamaks. Aluslaki kasutamise üks peamisi põhjuseid on küüne silumine küüntel esineda võivate kahjustuste või ebatasaste pindade eest. Eriti kui tegemist on väga haprate küüntega, oleks mõisltik nt Rubber base coat’i kasutamine. Mõned meie kliendid on avastanud, et aluslakki kasutades on 3in1 geellakki lihtsam ka küünelt eemaldada.

3in1 geellakk

Kas kasutada pealislakki ehk top coat’i?

Pealislaki eesmärk on lakile anda tugevam viimistlus ja ilus särav läige. Samuti aitab pealislaki kasutamine värvilisel lakil kauem peal püsida. Kui soovid super tugevat säravat maniküüri, siis lõpptulemusena 1 kihi pealislaki ehk top coat’i kasutamine võib olla hea mõte. Sel juhul võib 3in1 lakk peal kesta ka kauem kui 2 nädalat – läbi proovitud 🙂

Võib-olla hirmutasime Sind nüüd ära, et 3in1 geellaki kasutamise puhul, tuleb kasutada ka alus-või pealislakki. Tegelikult see nii ei ole ja ilusa kauapüsiva maniküüri saab ka ilma neid kasutamata. Nii nagu igal alal, on ka küünemaailmas naisi, kes eelistavad super täpset ja kauakestvat tulemust. Sellistel puhkudel võib aluslaki või pealislaki kasutamine anda väikse vaevaga suurepärase tulemuse.

Kui sa oled teinud ainult tavalist geellakkimist, siis alternatiivina on 3in1 geellakid väga head, mis aitavad mõistliku ajakuluga saavutada kena maniküüri.

Vali välja SIIT mõni värv ja hakka katsetama.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga